Menu
Your Cart
Saat 18:00’ Kadar Aynı Gün Ücretsiz Kargo

Huawei Mate 10 Lite

Huawei Mate 10 Lite Kılıf Şeffaf Gizli Yüzüklü Standlı (JQC84RF) Huawei Mate 10 Lite Kılıf Şeffaf Gizli Yüzüklü Standlı (JQC84RF)
Kargo Bedava
Brand: Cimricik
PAKET İÇERİĞİ    1 Adet Yüzüklü Magnetic Şeffaf Kılıf   KILIF ÖZELLİKLERİ A Kalite. Maximum koruma ve şık görünüm için tasarlanmıştır. Şeffaf yapısı ile telefonunuzu gösterir. İçerisinde metal plaka sayesinde tüm araç tutuculara ilave bir aparat olmadan direkt y..
135,71 TL Vergiler Hariç:115,01 TL
Huawei Mate 10 Lite Kılıf Silikon Shining ElektroPlate (BBN7UJB) Huawei Mate 10 Lite Kılıf Silikon Shining ElektroPlate (BBN7UJB)
Kargo Bedava
Brand: Cimricik
    PAKET İÇERİĞİ    1 Adet Yumuşak Silikon Kenarları Metalik Lazer Kaplamalı Kılıf   KILIF ÖZELLİKLERİ A Kalite. Maximum koruma ve şık görünüm için tasarlanmıştır. Şeffaf yapısı sayesinde cihazının görselliğini değiştirmez. Yüksek kaliteli ..
135,71 TL Vergiler Hariç:115,01 TL
Huawei Mate 10 Lite Kılıf Tam Kamera Korumalı Şarj Girişi Tıpalı Yumuşak Silikon Huawei Mate 10 Lite Kılıf Tam Kamera Korumalı Şarj Girişi Tıpalı Yumuşak Silikon
Kargo Bedava
Brand: Cimricik
PAKET İÇERİĞİ    1 Adet Tıpalı Ultra İnce Yumuşak Şeffaf Silikon Kılıf   KILIF ÖZELLİKLERİ A Kalite. Maximum koruma ve şık görünüm için tasarlanmıştır. Şarj - kulaklık girişi koruma tıpası vardır. 3D Full kamera korumalıdır. Kenarlarında güçlendirilmiştir ..
99,96 TL Vergiler Hariç:84,71 TL
Huawei Mate 10 Lite Nano Esnek Cam Ekran Koruyucu 9H Flexible Huawei Mate 10 Lite Nano Esnek Cam Ekran Koruyucu 9H Flexible
Kargo Bedava
Brand: Cimricik
PAKET İÇERİĞİ    1 Adet Nano Esnek Cam Ekran Koruyucu  Nano Esnek Camlar : Normal camlara oranla, çok daha güçlü olan, silikon + cam karışımı esneyebilen nano malzemeden üretilmişlerdir. İnce yapısıyla ekran üzerinde çok şık gözükür, yapışma performansı daha iyidir. Esn..
112,83 TL Vergiler Hariç:95,62 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)