Menu
Your Cart
Saat 18:00’ Kadar Aynı Gün Ücretsiz Kargo

AX7

Oppo AX7 Kılıf 360 Derece Tam Koruma Kılıfı GKK Oppo AX 7 Oppo AX7 Kılıf 360 Derece Tam Koruma Kılıfı GKK Oppo AX 7
Kargo Bedava
Brand: Cimricik
  PAKET İÇERİĞİ    1 Adet GKK 360 Derece Koruma Kılıfı   ÜRÜN ÖZELLİKLERİ A Kalite. Maximum koruma ve şık görünüm için tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir. Laser kesim ile telefonunuza tam uyum sağlar. Tüm giriş yerleri, sensörler ve butonlar ..
64,90 TL Vergiler Hariç:55,00 TL
Oppo AX7 Kılıf Kamera Korumalı Soft Karbon Oppo AX 7 Oppo AX7 Kılıf Kamera Korumalı Soft Karbon Oppo AX 7
Kargo Bedava
Brand: Cimricik
  PAKET İÇERİĞİ    1 Adet Yumuşak Silikon Soft Karbon Kılıf   KILIF ÖZELLİKLERİ A Kalite Yeni Ürün Maximum koruma ve şık görünüm için tasarlanmıştır. Karbon desenli çok şık bir görünüme sahiptir. Hem Koruyucu hemde şık görüntü isteyenler iyi bir seçim olacak..
29,90 TL Vergiler Hariç:25,34 TL
Oppo AX7 Kılıf Premier Mat Slim Yumuşak Oppo AX 7 Oppo AX7 Kılıf Premier Mat Slim Yumuşak Oppo AX 7
Kargo Bedava
Brand: Cimricik
PAKET İÇERİĞİ    1 Adet Ultra Slim Mat Premier Yumuşak Silikon Kılıf   KILIF ÖZELLİKLERİ A Kalite. Maximum koruma ve şık görünüm için tasarlanmıştır. Slim yapısı sayesinde cihazının ince gösterir. Yüksek kaliteli esnek yumuşak silikon malzeme..
29,90 TL Vergiler Hariç:25,34 TL
Oppo AX7 Kılıf Silikon Şeffaf Parlak Kenar Kaplama Shining AX 7 Oppo AX7 Kılıf Silikon Şeffaf Parlak Kenar Kaplama Shining AX 7
Kargo Bedava
Brand: Cimricik
    PAKET İÇERİĞİ    1 Adet Yumuşak Silikon Kenarları Metalik Lazer Kaplamalı Kılıf   KILIF ÖZELLİKLERİ A Kalite. Maximum koruma ve şık görünüm için tasarlanmıştır. Şeffaf yapısı sayesinde cihazının görselliğini değiştirmez. Yüksek kaliteli ..
29,90 TL Vergiler Hariç:25,34 TL
Oppo AX7 Nano Esnek Cam Ekran Koruyucu Nano Glass Oppo AX 7 Oppo AX7 Nano Esnek Cam Ekran Koruyucu Nano Glass Oppo AX 7
Kargo Bedava
Brand: Cimricik
PAKET İÇERİĞİ    1 Adet Nano Esnek Cam Ekran Koruyucu  Nano Esnek Camlar : Normal camlara oranla, çok daha güçlü olan, silikon + cam karışımı esneyebilen nano malzemeden üretilmişlerdir. İnce yapısıyla ekran üzerinde çok şık gözükür, yapışma performansı daha iyidir. Esn..
29,90 TL Vergiler Hariç:25,34 TL
Oppo AX7 Tam Kaplayan Nano Esnek Cam Ekran Koruyucu Oppo AX 7 Oppo AX7 Tam Kaplayan Nano Esnek Cam Ekran Koruyucu Oppo AX 7
Kargo Bedava
Brand: Cimricik
PAKET İÇERİĞİ : 1 Adet Tam Kaplayan Nano Esnek Cam Ekran Koruyucu Ekran koruyucular ; mobil cihaz ekranlarını kırılmaz hale getirmez. Şiddetli darbe sonucu cihazlarda doğabilecek hasarlara karşı sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.   CAM ÖZELLİKLERİ   A&n..
39,90 TL Vergiler Hariç:33,81 TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)